Налазите се на страници > Почетна > Спорт > Remi u Nišu : dobra igra Vranjanaca

Remi u Nišu : dobra igra Vranjanaca

01-03-2021 10:14:12 | | / mojenovosti.com |

Igrači KMF Vranje odigrali su svoj meč 13. kola Prve futsal lige protiv ekipe KMF Kalča u Nišu, koji je završen nerešenim rezultatom 2-2. Sigurnom igrom gosti su stigli do prednosti u prvom poluvremenu i vodstva od 2-0. U drugom poluvremenu dolazi do pada u igri, što domaćini koriste da prvo smanje zaostatak na 2-1, a zatim u samom finišu meča do izjadnečenja.
“Treće gostovanje, ista prica.
Postala je praksa da iz sigurne igre i vodstva dozvolimo protivniku da se vrati u igru i to je ono sto definitivno nedostaje ovoj ekipi za neki veći domet. Sada sledi reprezentativna pauza od dve nedelje, koju ćemo iskoristiti i spremiti se za zavrsnicu prvenstvene trke. Ekipa će za vreme pause gostovati Zelezarecu iz Skoplja i tako se spremati za sledeći meč koji igramo protiv Ekonomca iz Kragujevca na svom terenu” poručili su iz kluba.