Налазите се на страници > Почетна > Спорт > Kabel - Dinamo 2:0

Kabel - Dinamo 2:0

29-03-2021 10:58:54 | | / mojenovosti.com |

Fudbaleri Dinama poraženi su u Vranju od ekipe Kabel iz Novog Sada sa 2-0 (0-0) u meču 24. kola Prve lige Srbije, odigranom u ponedeljak.
Dinamičan meč u kojem su Vranjanci imali inicijativu, stvarali šanse, pogodili prečku u finišu prvog poluvremena, ali se na odmor otišlo bez golova.
Nastavili su sa napadima domaći i u drugom poluvremenu, imali inicijativu, stvarali šanse, ali bez realizacije. Posle svih propuštenih prilika usledila je kazna. U 74. minutu lopta iz neposredne blizine pogađa igrača Dinama u ruku, a sudija odmah pokazuje na belu tačku. Najstrožu kaznu realizovao je Novaković u 76. minutu.
U 79. minutu igrač Dinama Davor Nedeljković dobija drugi žuti karton, automatski i crveni, što je još više otežalo situaciju domaćinu. U sudijskoj nadoknadi postavljen je konačan rezultat 2-0, strelac je Karać.
Posle ovog kola Dinamo se nalazi na 16. mestu sa 25 osvojena boda, samo šest bodova od bezbedne zone. U sledećem kolu gostuju u Jagodini istoimenoj ekipi.