Црно-бели савладали Црнокосу

16-04-2014 11:10:12 | | / mojenovosti.com |

Кошаркаши Партизана победили су вечерас у Београду Црнокосу са 101:71 (34:17, 18:22, 21:20, 28:12) у утакмици трећег кола Суперлиге Србије и остварили трећу победу.

Црно-бели су већ у првој четвртини створили предност од 20 поена 32:12, коју су до краја меча одржавали. Гости из Косјерића су у неколико наврата успевали да смање разлику, али је 13 поена разлике, колико је било на полувремену, био њихов максимум.

Утакмицу у хали Пионир гледало је око 1.300 навијача, међу којима И неколико десетина навијача Црнокосе.
КК Партизан: Тепић, Аранитовић 2, Ловерњ 10, Павловић 5, Дало 7, Милутинов 7, Богдановић 11, Гагић 10, Мусли 22, Шалић 10, Андрић 11, Безбрадица 6.
КК Црнокоса: Јањушевић 9, Вујошевић 15, Ђорђевић 5, Папић 4, Милошевић, Петронијевићм 2, Радић 2, Станимировић 3, Павловић 5, Рондовић 8, Станојевић 12, Огњеновић 6.