У Немачкој почела иградња „Северног тока 2“
03-05-2018 05:30:22 | | / vostok.rs |
У немачком Лубмину почела је припрема градилишта за приступ обали гасовода "Северни ток 2", саопштио је за РИА Новости представник компаније-оператор "Северни ток 2 АГ".